Arly damarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARLY, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 648184, integrerad länk i 18 k, diameter 15 mm, längd ca 16 cm, vikt ca 20 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med smärre repor

557757

2018-07-09