Arly damarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARLY, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 648184, integrerad länk i 18 k, diameter 15 mm, längd ca 16 cm, vikt ca 20 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med smärre repor
557757
2018-07-09