Charles Roka oljemålning

Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning

Såld för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHARLES ROKA (Ungern/Norge,1912-1999): Ung kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 81x65 cm

557758

2018-07-08