Figuriner Lladro

Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro
Figuriner Lladro

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 8 st, 1900-tal, porslin, varav 7 st Lladro, höjd 8,5-28,5 cm

Smärre nagg på blommor förekommer

557759

2018-07-08