Byrå 1900-tal gustaviansk stil

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanerad med olika träslag, centralt motiv med lyra och blomster, listverk och dekor av mässing, höjd ca 77, 107,5x47 cm, nyckel finns

Något solblekt

557761

2018-07-08