Byrå 1900-tal gustaviansk stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanerad med olika träslag, centralt motiv med lyra och blomster, listverk och dekor av mässing, höjd ca 77, 107,5x47 cm, nyckel finns
Något solblekt
557761
2018-07-08