Byrå 1900-tal gustaviansk stil
2018-07-08
557761
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanerad med olika träslag, centralt motiv med lyra och blomster, listverk och dekor av mässing, höjd ca 77, 107,5x47 cm, nyckel finns
Något solblekt