Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, röd skinnklädsel, lös sittplymå, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, repor samt fläckar
557764
2018-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här