Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av "hundra pojkar", kalligrafi samt fyra sigill, 132x58 cm
Reva i ytterkant
557767
2018-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här