Scroll Kina

Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av "hundra pojkar", kalligrafi samt fyra sigill, 132x58 cm

Reva i ytterkant

557767

2018-07-08