Frans Wilhelm Odelmark

Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): "Klosterkök", signerad F W Odelmark, olja på duk, ca 70x100 cm

Duklagningar

557768

2018-07-30