Berit Koenig matta

Berit Koenig matta
Berit Koenig matta
Berit Koenig matta
Berit Koenig matta
Berit Koenig matta
Berit Koenig matta

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERIT KOENIG, matta, röllakan, Svensk Hemslöjd, signerad SH BK, 200x150

slitage, skador

557769

2018-07-18