Lars Lerbom oljemålning och lavering

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS LERBOM (1935-2001): Ruiner, signerad L Lerbom och på baksidan daterad 1984, olja på pannå, 25x30 cm.
LARS LERBOM (1935-2001): Landskap, signerad Lars Lerbom, monotype, lavering på papper, bildyta 20x25 cm.
(2)

Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn

557772

2018-09-05