Byråer Louis XV-stil

Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAMP-/SÄNGBORD, 1 par, 1900-tal, Louis XV-stil, med stenkivor, två lådor, skuren dekor, betsat lövträ, höjd ca 63, 58x35 cm

Ytskador

557774

2018-07-08