Byrå Louis XV-sti

Byrå Louis XV-sti
Byrå Louis XV-sti
Byrå Louis XV-sti
Byrå Louis XV-sti
Byrå Louis XV-sti
Byrå Louis XV-sti
Byrå Louis XV-sti
Byrå Louis XV-sti

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-tal, Louis XV-sti, med stenkiva, sex lådor, skuren dekor, betsat lövträ, höjd ca 74, 127x43 cm, nyckel finns

Nyckel saknas, ytslitage

557775

2018-07-08