Byrå Louis XV-sti
2018-07-08
557775
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, Louis XV-sti, med stenkiva, sex lådor, skuren dekor, betsat lövträ, höjd ca 74, 127x43 cm, nyckel finns
Nyckel saknas, ytslitage