Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-tal, Louis XV-sti, med stenkiva, sex lådor, skuren dekor, betsat lövträ, höjd ca 74, 127x43 cm, nyckel finns
Nyckel saknas, ytslitage
557775
2018-07-08