Modellbåtar Sommar

Modellbåtar Sommar
Modellbåtar Sommar
Modellbåtar Sommar
Modellbåtar Sommar
Modellbåtar Sommar
Modellbåtar Sommar
Modellbåtar Sommar
Modellbåtar Sommar
Modellbåtar Sommar
Modellbåtar Sommar

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODELLBÅTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, längd ca 75-88 cm

Slitage och skador

557783

2018-07-08