Trädgårdslyktor Sommar

Trädgårdslyktor Sommar
Trädgårdslyktor Sommar
Trädgårdslyktor Sommar
Trädgårdslyktor Sommar
Trädgårdslyktor Sommar
Trädgårdslyktor Sommar
Trädgårdslyktor Sommar
Trädgårdslyktor Sommar
Trädgårdslyktor Sommar
Trädgårdslyktor Sommar
Trädgårdslyktor Sommar
Trädgårdslyktor Sommar

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSLYKTOR, 6 st, 1900-talets mitt, för olja, koppar och smide, höjd ca 140-150 cm

Slitage, korrosion, bucklor

557786

2018-07-08