Stengodsminiatyrer Höganäs Rörstrand

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, MINIATYRER, 15 st, i huvudsak Höganäs, signerade Rolf Palm, John Andersson, mfl. en vas signerad Carl Harry Stålhane, Rörstrand, höjd ca 2-11,5 cm

En vas med mynningsnagg

557794

2018-07-08