Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, MINIATYRER, 15 st, i huvudsak Höganäs, signerade Rolf Palm, John Andersson, mfl. en vas signerad Carl Harry Stålhane, Rörstrand, höjd ca 2-11,5 cm
En vas med mynningsnagg
557794
2018-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här