efter Pablo Picasso

efter Pablo Picasso
efter Pablo Picasso

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Don Quijote, signerad och daterad i trycket 10.8.55, litografi, 50x38 cm

Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn

557796

2018-09-05