Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets mitt, axet, gustaviansk stil, bemålade vitt med bronserad dekor, stoppad dyna med textil klädsel, bordet med två iläggsskivor 2x48. sitthöjd ca 45, bordets höjd 74, 130x100 cm
Slitage, fläckar
557801
2018-07-08