Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets mitt, axet, gustaviansk stil, bemålade vitt med bronserad dekor, stoppad dyna med textil klädsel, bordet med två iläggsskivor 2x48. sitthöjd ca 45, bordets höjd 74, 130x100 cm

Slitage, fläckar

557801

2018-07-08