Ljusstake jugend WMF

Ljusstake jugend WMF
Ljusstake jugend WMF
Ljusstake jugend WMF
Ljusstake jugend WMF
Ljusstake jugend WMF
Ljusstake jugend WMF
Ljusstake jugend WMF
Ljusstake jugend WMF

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, jugend, Tyskland, 1900-talets början, vitmetall, genombruten dekor, stämplad WMF, höjd ca: 27,5 cm

557803

2018-07-08