Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets andra hälft, Kina, tvådelar, med inläggningar av pärlemo, höjd ca 180, 77x39 cm

Slitage och smärre skador, en låda något kärvande

557806

2018-07-08