Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1900-talets andra hälft, Kina, tvådelar, med inläggningar av pärlemo, höjd ca 180, 77x39 cm
Slitage och smärre skador, en låda något kärvande
557806
2018-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här