Carl Harry Stålhane stengods Rörstrand

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL HARRY STÅLHANE, vas och skål, Rörstrand, glaserat stengods, 1960-tal, signerade, höjd ca: 9,5-11 cm

557813

2018-07-08