Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARL HARRY STÅLHANE, vas och skål, Rörstrand, glaserat stengods, 1960-tal, signerade, höjd ca: 9,5-11 cm
557813
2018-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här