Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, s.k. butlers tray, 1900-tal, fast skiva med klaffar, mahogny, ca 145x90 cm
Repor
557817
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här