Soffbord Butlers Tray

Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, s.k. butlers tray, 1900-tal, fast skiva med klaffar, mahogny, ca 145x90 cm

Repor

557817

2018-07-11