Tamara Glytneva

Tamara Glytneva
Tamara Glytneva
Tamara Glytneva
Tamara Glytneva

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

TAMARA GLYTNEVA (1947-1988): Natt, signerad och daterad Tamara -88, blandteknik, ca 38x55,5 cm

557824

2018-07-09