Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MiIKHAIL KOULAKOV (1933-2015): Blommor, monogramsignerad och daterad MK -15, olja på duk, ca 64x64 cm
557826
2018-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här