Mikhail Koulakov

Mikhail Koulakov
Mikhail Koulakov
Mikhail Koulakov
Mikhail Koulakov
Mikhail Koulakov
Mikhail Koulakov

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MiIKHAIL KOULAKOV (1933-2015): Blommor, monogramsignerad och daterad MK -15, olja på duk, ca 64x64 cm

557826

2018-07-09