Tamara Glytneva

Tamara Glytneva
Tamara Glytneva
Tamara Glytneva
Tamara Glytneva
Tamara Glytneva
Tamara Glytneva

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAMARA GLYTNEVA (1947-1988): Porträtt av sångerska, signerad Tamara och daterad á tergo1981, olja på duk, ca blandteknik, ca 60x45 cm

557827

2018-07-09