Oljemålning Ryssland

Oljemålning Ryssland
Oljemålning Ryssland
Oljemålning Ryssland
Oljemålning Ryssland

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland 1800-tal): Bergslandskap med segelbåt, otydligt signerad, olja på pannå, ca 23x32,5 cm

Retucher, skador

557828

2018-07-09