Tamara Glytneva

Tamara Glytneva
Tamara Glytneva

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAMARA GLYTNEVA (1947-1988): Figurkompostion, osignerad, akvarell/tusch, ca 53x41 cm

557831

2018-07-09