Skrivskåp Rokokostil 1900-tal

Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Skrivskåp Rokokostil 1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVSKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft, överdel med vitrindörrar, mässingsbeslag, inredning med hyllor, höjd 199, 103x54 cm

Smärre brukssltiage

557833

2018-07-08