Skrivskåp Rokokostil 1900-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SKRIVSKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft, överdel med vitrindörrar, mässingsbeslag, inredning med hyllor, höjd 199, 103x54 cm
Kuntoraportti
Smärre brukssltiage
557833
Päivämäärä:
2018-07-08