Vas Peter Leek

Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek
Vas Peter Leek

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER LEEK, vas, kristall, 1990-tal, graverad dekor av fågel och körsbärsblommor, signerad 47/500 P Leek, utförd i 500 exemplar

557834

2018-07-08