Teckning Gustaf Theodor Wallén

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF THEODOR WALLÈN (1860-1948): Kvinnlig akt/modellstudie, signerad och daterad Oktober 1881, krita ca 56x49 cm

Ej examinerad ur ram, ojämnt avriven marginal

557835

2018-07-08