Matbord mahogny 1900-tal

Matbord mahogny 1900-tal
Matbord mahogny 1900-tal
Matbord mahogny 1900-tal
Matbord mahogny 1900-tal
Matbord mahogny 1900-tal
Matbord mahogny 1900-tal
Matbord mahogny 1900-tal
Matbord mahogny 1900-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, mahogny, engelsk stil, två iläggsskivor, enl uppgift inköpt på Anthony Redmile i London

Brukaslitage

557840

2018-07-16