Ateljé Lyktan golvlampa
2018-07-08
557847
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, Ateljé Lyktan, 1960/70-tal, kupa i vit plast, detaljer i mässing, fot i förkromat stål samt svärtad bas, höjd ca 170 cm
Saknar krön, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen