Ateljé Lyktan golvlampa

Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, Ateljé Lyktan, 1960/70-tal, kupa i vit plast, detaljer i mässing, fot i förkromat stål samt svärtad bas, höjd ca 170 cm

Saknar krön, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

557847

2018-07-08