Ringar 18 k guld

Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

RINGAR, 2 st, 18 k guld, J Petterssons, Stockholm 1951, inskriptioner, ringstorlek 18.5, totalvikt ca 6.7 g

Slitage, mindre repor

557850

2018-07-08