Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
RINGAR, 2 st, 18 k guld, J Petterssons, Stockholm 1951, inskriptioner, ringstorlek 18.5, totalvikt ca 6.7 g
Slitage, mindre repor
557850
2018-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här