Arbetsvagn metall

Arbetsvagn metall
Arbetsvagn metall
Arbetsvagn metall
Arbetsvagn metall
Arbetsvagn metall
Arbetsvagn metall
Arbetsvagn metall
Arbetsvagn metall

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARBETSVAGN, 1900-tal, vitmetall, tre hyllplan, höjd 81, 71X31 cm

Slitage

557852

2018-07-08