Golvlampa Bergboms

Golvlampa Bergboms
Golvlampa Bergboms
Golvlampa Bergboms
Golvlampa Bergboms
Golvlampa Bergboms
Golvlampa Bergboms
Golvlampa Bergboms
Golvlampa Bergboms
Golvlampa Bergboms
Golvlampa Bergboms

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGBOMS, golvlampa, modell "G018/G025", 1970-/80-tal, mässing, höjd ca 117 cm exklusive skärm av senare datum

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, skärm med smuts

557854

2018-07-08