Sängstomme

Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGSTOMME, samtida, fanerade med betsat lövträ, 180x200 cm

Slitage

557856

2018-07-09