Mortel Lennartsnäs

Mortel Lennartsnäs
Mortel Lennartsnäs
Mortel Lennartsnäs
Mortel Lennartsnäs
Mortel Lennartsnäs
Mortel Lennartsnäs
Mortel Lennartsnäs
Mortel Lennartsnäs

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORTEL, 18/1900-tal, kolmårdsmårmor, höjd ca 18, längd 28 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Avslag

557861

2018-07-08