Svend Aage Holm Sørensen golvarmatur

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEND AAGE HOLM SØRENSEN, golvarmatur, mässing och lackerad metall, 1950-tal, ställets höjd ca 98 cm, höj- och sänkbar

Slitage

557862

2018-07-08