Armband förgyllt silver glas

Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas
Armband förgyllt silver glas

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

ARMBAND, förgyllt silver med smaragdslipat lilatonat glas, nyrokoko 1800-talets slut, graverad dekor av rocailler samt akantusblad, fattningar med voluter, innerdiameter ca 48x55 mm, vikt ca 49,2 g

557864

2018-07-08