Agda Holst oljemålning

Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976): Stilleben med gurka och päron, olja på pannå, signerad Agda Holst, ca 29x40 cm

557867

2018-07-11