Tycho Ödberg oljemålning

Tycho Ödberg oljemålning
Tycho Ödberg oljemålning
Tycho Ödberg oljemålning
Tycho Ödberg oljemålning
Tycho Ödberg oljemålning
Tycho Ödberg oljemålning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROR TYCHO ÖDBERG (1865-1943): Tvätterskorna, signerad Tycho Ödberg, olja på duk, ca 49x66 cm

557868

2018-07-09