Skrivbyrå Karl Johan

Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan

Såld för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanerad med mahogny, 4 lådor, beslag i mässing, översta lådan med skrivinredning, höjd ca 95, 50x112 cm, nyckel finns

En dragknopp saknas, fanerad bortfall, smärre skador

557869

2018-07-09