Ringar 18 k guld

Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RINGAR, 2 st, 18 k guld, ring, med 1 synetisk safir och 2 vita stenar, Svedbom, Vetlanda, ring med 1 syntetisk safir, med svensk importstämpel, ringstorlek 18 och 18.25, totalvikt ca 3.7 g

Enstenringen med spår av renovering på skenan, stenarna med några mindre nagg, slitage

557875

2018-07-08