Ringar 18 k guld
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RINGAR, 2 st, 18 k guld, ring, med 1 synetisk safir och 2 vita stenar, Svedbom, Vetlanda, ring med 1 syntetisk safir, med svensk importstämpel, ringstorlek 18 och 18.25, totalvikt ca 3.7 g
Enstenringen med spår av renovering på skenan, stenarna med några mindre nagg, slitage
557875
2018-07-08