Mathsson & Hein matbord

Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, Fritz Hansen, 2007, matbord "B637", rektangulär skiva i svart laminat med aluminiumkant, fyra förkromade spännben, höjd ca 72, 140x80 cm

Smärre slitage, repor

557879

2018-07-09