Thomas Sandell & jonas Bolin

Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin
Thomas Sandell & jonas Bolin

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i vitt, höjd ca 110, 90x43 cm

Färgbortfall, slitage, 1 låda i behova av justering

557883

2018-07-09