Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i vitt, höjd ca 110, 90x43 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall, slitage, 1 låda i behova av justering
557883
2018-07-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner