Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1920-tal, kalcit med lampfäste i brons, höjd ca (med lampfäste) 59 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Åldersrelaterat slitage

557886

2018-07-18