Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1920-tal, kalcit med lampfäste i brons, höjd ca (med lampfäste) 59 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Åldersrelaterat slitage
557886
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här