Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, konturerad skiva i sten, 3-lådig, beslag och benavslut i mässing, höjd ca 74, 90x44 cm, nyckel medföljer

Senare bemålad, skiva med smärre nagg på kant

557889

2018-07-09