Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, konturerad skiva i sten, 3-lådig, beslag och benavslut i mässing, höjd ca 74, 90x44 cm, nyckel medföljer
Senare bemålad, skiva med smärre nagg på kant
557889
2018-07-09