Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KOLBOX, 1900-talets första hälft, vitemaljerat gjutjärn, rokokostil, märkt N samt 58b, höjd ca 18, 50x40 cm
Slitage, obetydlig lagning
557895
2018-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här