Kolbox gjutjärn

Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn
Kolbox gjutjärn

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KOLBOX, 1900-talets första hälft, vitemaljerat gjutjärn, rokokostil, märkt N samt 58b, höjd ca 18, 50x40 cm

Slitage, obetydlig lagning

557895

2018-07-09