Carl Malmsten stolar "Lilla Åland" vita

Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, stolar, 4 st, "Lilla Åland", betsfärg vit, bredd ca 44, höjd ca 86, djup ca 57 cm

Slitage, ställvis repor samt missfärgningar/fläckar på samtliga

557901

2018-07-09